aktuality

Ultimate Thai Food Tour v Praze!

Ultimate Thai Food Tour v Praze!Ve spolu práci s Thai Select a Prague mornigPokud budete chtít ochutnat autentickou thajskou kuchyni, hledejte logo Thai SELECT. Jedná se o ocenění, které je udělováno thajským Ministerstvem obchodu autentickým thajským restauracím po celém světě.Thai Select je certifikace udělená restauracím, které servírují pravé thajské jídlo, s chutí prémiové kvality, rafinované dekorace a vynikající služby.

view of the situation of COVID-19

In view of the situation of COVID-19, the Thai Embassy and the Ministry of Commerce in Prague and the Tourism Authority of Thailand in Prague have encouraged the Rattanakosin Thai Restaurant to prepare two meals for the medical staff and the Cowis Inspection Center to encourage the staff. Those who sacrifice everyone. Thank you so muchจากสถานการณ์โควิด -19 สถานทูตไทยและกระทรวงพาณิชย์ไทยในกรุงปรากและการท่องเที่ยวแห่งประเทศไทยในกรุงปรากได้สนับสนุนให้ร้านอาหารไทยรัตนโกสินทร์เตรียมอาหาร 2 ล๊อตสำหรับเจ้าหน้าที่ทางการแพทย์และศูนย์ตรวจโควิสเพื่อเป็นกำลังใจให้กับเจ้าหน้าที่ . ผู้เสียสละทำน่าที่ทุกคน ขอบพระคุณครับ

Dočasně otevřeno od 11:00 – 16:00 Pro objednávky mužete volat: 606 235 308

Pondělí – pátek 11:00 – 20:00 sobota – 11:00 – 16:00 neděle -zavřeno tel: +420 606 235 308 rezervace@rattanakosin-restaurant.czinfo@rattanakosin-restaurant.czkosin@rattanakosin-restaurant.cz Thajská restaurace “Rattanakosin” Štefánikova 18/25 se nachází v paláci Austria v centru Prahy. Restaurace se nachází pouhých 200 metrů od nákupního centra Anděl, nedaleko Kinského zahrady. Restaurace je umístěna v podzemním podlaží ve stylu kamené vinárny s příjemnou teplotou v letních dnech. V zimě se zde můžete zahřát u velkého krbu.